Nie jest kolorowo 2017 – zbiórka przyborów szkolnych na Kresy

10 maja 2017 o godzinie 08:29

Szanowni Państwo!
Ruszamy z kolejną akcją charytatywną, ponieważ jednym z obszarów naszej działalności jest pomoc potrzebującym!

Niektóre dzieci w polskich szkołach i placówkach za naszą wschodnią granicą nie mają kolorowo. Potrzebują kredek, zeszytów, piórników, mazaków, bloków rysunkowych, plecaków, plasteliny, wycinanek, kolorowanek, czyli wszystkiego tego, co niezbędne do nauki i zabawy w pierwszych szkolnych latach.

„Nie jest kolorowo” to akcja charytatywna przeprowadzana przez Stowarzyszenie Traugutt.org na terenie województwa pomorskiego, z którym nasze koło nawiązało współpracę również w akcji „Paczka dla Kombatanta na Kresach Wschodnich”.Celem zbiórki są wszelkie przybory szkolne, które zostaną przekazane dzieciom polskich placówek edukacyjnych na Wileńszczyźnie, Białorusi i Ukrainie. Przekażmy im te najpotrzebniejsze przybory i w ten sposób wesprzyjmy naszych najmłodszych Rodaków!

Nasi członkowie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Morskiego w dniu 15 maja 2017 r. bedą odwiedzać sale wykładowe i gabinety na terenie Akademii Marynarki Wojennej! Będzie nam miło jak będziecie Państwo na to przygotowani!Ponadto oprócz kwot finansowych będzie można przynieść do punktów zbiórki przybory szkolne i zostawić je w wyznaczonych miejscach: przy Dziekanacie WDiOM oraz przy wejściu głównym AMW.

Zapraszamy do udziału!
Członkowie Koła Naukowego Bezpieczeństwa Morskiego

plakat_NJK2017_1200px