Nowy Zarząd KNBM 2017/2018 – sylwetki członków

20 czerwca 2017 o godzinie 15:43

Jest nam niezmiernie miło przedstawić sylwetki członków Zarządu Koła Naukowego Bezpieczeństwa Morskiego na rok akademicki 2017/2018.

Poznajcie ich!
Zrzut ekranu 2017-06-20 o 15.27.57

Prezes Justyna Bronikowska: „Jestem studentką III roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego o specjalizacji Administracja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. W Kole Naukowym Bezpieczeństwa Morskiego działam nieprzerwanie od ponad 2 lat. Lubię angażować się w życie wydziału i uczelni dlatego również pełnię funkcję przewodniczącej Rady Domu Studenckiego. Uwielbiam pomagać innym i wszędzie mnie pełno. Interesuję się żużlem, myślistwem oraz muzyką (od kilku lat przełom czerwca i lipca spędzam na Babich Dołach, gdzie odbywa się Opener Festiwal). W wolnym czasie gram na saksofonie.”

Wiceprezes Emilia Szymczak: „Jestem studentka I roku studiów I stopnia na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Interesuje się nie tylko naukami społecznymi i szeroko rozumianym bezpieczeństwem, ale także sztuką w każdej postaci. Piszę książki i wiersze, a moim największym marzeniem jest wydać swój pierwszy kryminał. Dużą przyjemność sprawia mi nauka języków obcych i odwiedzanie coraz to nowszych zakątków świata. Wolny czas najchętniej spędzam przy literaturze, playstation lub długich spacerach z psami.”

Sekretarz Filip Skabowski: „Cześć, nazywam się Filip Skabowski i mam 21 lat. Studiuję w Akademii Marynarki Wojennej na Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich kierunek Systemy Informacyjne w Bezpieczeństwie na ostatnim roku licencjatu. Oprócz zainteresowań związanych z aktualnym obszarem studiów, interesuje się sportami drużynowymi. Trenowałem 4 lata rugby w klubie Lechii Gdańsk. Moim największym osiągnięciem było zdobycie wraz z drużyną v-ce mistrzostwo Polski. Na pierwszym roku studiów odbyłem szkolenie Wojskowe Studentów Cywilnych AMW, podczas którego nauczyłem się obsługi broni. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i biegam po plaży z psami. Mam nadzieję, że na stanowisku Sekretarza będę wypełniał swoje obowiązki wzorowo.”